Чардафон, Кадети - юноши до 16 години, сезон 2023
Състав
-
Али Каюм Чаудри
Рождена дата: 19-09-2008
Ръст: 184
Тегло: 74
Позиция: 5
Съст. карта: 20231389
-
Богдан Мирославов Ганев
Рождена дата: 29-04-2009
Ръст: 164
Тегло: 50
Позиция: 2
Съст. карта: 20192367
-
Георги Делянов Георгиев
Рождена дата: 21-07-2009
Ръст: 168
Тегло: 55
Позиция: 2
Съст. карта: 20241067
-
Давид Борилов Георгиев
Рождена дата: 02-12-2009
Ръст: 168
Тегло: 53
Позиция: 1
Съст. карта: 20230625
-
Денислав Младенов Манев
Рождена дата: 17-07-2009
Ръст: 170
Тегло: 55
Позиция: 3
Съст. карта: 20181733
-
Ивайло Мирославов Стаменов
Рождена дата: 01-09-2008
Ръст: 174
Тегло: 60
Позиция: 3
Съст. карта: 20220476
-
Ивалин Ивайлов Георгиев
Рождена дата: 04-03-2009
Ръст: 166
Тегло: 54
Позиция: 3
Съст. карта: 20181715
-
Любослав Александров Георгиев
Рождена дата: 17-09-2009
Ръст: 170
Тегло: 60
Позиция: 2
Съст. карта: 20181728
-
Мартин Минчев Минчев
Рождена дата: 26-09-2008
Ръст: 194
Тегло: 82
Позиция: 5
Съст. карта: 20172672
-
Павел Мирославов Бакалов
Рождена дата: 28-03-2009
Ръст: 160
Тегло: 46
Позиция: 1
Съст. карта: 20181714
-
Ростислав Виделинов Пеев
Рождена дата: 29-03-2009
Ръст: 167
Тегло: 50
Позиция: 1
Съст. карта: 20232684
-
Самуил Бакоев Бакоев
Рождена дата: 29-02-2008
Ръст: 176
Тегло: 63
Позиция: 4
Съст. карта: 20181701
-
Симеон Лъчезаров Стоянов
Рождена дата: 01-07-2009
Ръст: 175
Тегло: 63
Позиция: 4
Съст. карта: 20181725
-
Христо Павлов Христов
Рождена дата: 17-04-2009
Ръст: 160
Тегло: 47
Позиция: 1
Съст. карта: 20230626
Етър-49 - Чардафон 77:74
Мъже
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Чардафон - Локомотив 63:56
Мъже
Габрово, зала "Орловец"
Чардафон - Черноморец 2014 77:49
Момичета 14
Габрово, зала "Орловец"
Чардафон - Сливен баскет 82:55
Момичета 14
Габрово, зала "Орловец"
Черно море Тича - Чардафон 71:36
Момчета до 13 години
Търговище, зала "Иван Ангелов"
Чардафон - Локомотив 52:38
Момчета до 13 години
Търговище, зала "Иван Ангелов"
Спартак-1 - Чардафон 80:40
Юноши до 19 години
Плевен, зала "Балканстрой"
Чардафон - Етър-49 35:59
Юноши до 19 години
Плевен, зала "Балканстрой"
Чардафон - Доростол 45:78
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Шумен - Чардафон 27:86
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"