Чардафон, Момичета 14, сезон 2023
Състав
-
Алессандра Бианка Тамма
Рождена дата: 10-04-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202770
-
Божидара Григорова Груцова
Рождена дата: 05-03-2012
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20211548
-
Дария Божидарова Ненова
Рождена дата: 12-08-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202756
-
Даяна Якубова Якубова
Рождена дата: 08-06-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20220423
-
Ева Ростислав Радева
Рождена дата: 17-11-2012
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20211549
-
Ивайла Слави Мандичева
Рождена дата: 30-06-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20210228
-
Камелия Станимирова Станчева
Рождена дата: 06-11-2012
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20211550
-
Моника Иванова Лалева
Рождена дата: 03-04-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202757
-
Нели Ивалинова Александрова
Рождена дата: 05-09-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202765
-
Нора Николай Георгиева
Рождена дата: 05-09-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202942
-
Пламена Асенова Танчева
Рождена дата: 22-01-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20203040
-
Саша Венкова Симеонова
Рождена дата: 16-02-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202767
-
Татяна Тихомирова Гатева
Рождена дата: 11-04-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20203041
-
Христия Христова Георгиева
Рождена дата: 07-07-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202768
-
Цветомира Даниелова Антонова
Рождена дата: 28-11-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20211559
-
Цветомира Станиславова Енева
Рождена дата: 01-06-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202788
Етър-49 - Чардафон 77:74
Мъже
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Чардафон - Локомотив 63:56
Мъже
Габрово, зала "Орловец"
Чардафон - Черноморец 2014 77:49
Момичета 14
Габрово, зала "Орловец"
Чардафон - Сливен баскет 82:55
Момичета 14
Габрово, зала "Орловец"
Черно море Тича - Чардафон 71:36
Момчета до 13 години
Търговище, зала "Иван Ангелов"
Чардафон - Локомотив 52:38
Момчета до 13 години
Търговище, зала "Иван Ангелов"
Спартак-1 - Чардафон 80:40
Юноши до 19 години
Плевен, зала "Балканстрой"
Чардафон - Етър-49 35:59
Юноши до 19 години
Плевен, зала "Балканстрой"
Чардафон - Доростол 45:78
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Шумен - Чардафон 27:86
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"